Ürün Kodu: Noki Klasör Plastik Çıtalı Geniş Mavi
32,00TL 37,00TL
Notlarınızı, fotokopilerinizi ve evraklarınızı düzgün bir biçimde saklayarak muhafaza edebileceğiniz geniş mavi klasör, ofisinizin düzenini sağlayacak ve sizlerin toparlayıcısı olacaktır. Aynı zamanda çeşitli renkleri ile mevcut olan Noki büro klasörleri ile uzun süreli evrak muhafaza işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz. Ofisinizin yeni stili Noki büro klasörleri ile renk bulacak. Geniş büro klasörleri ile önemli gördüğünüz tüm dosyalar düzenli bir şekle kavuşacak.

Noki Büro Klasörü Kullanmanın Avantajları*Noki geniş mavi büro klasörü, uzun yıllar boyunca evraklarınızı korumak için uygun bir dosya klasörü türüdür.

*Evrak arşivleme kullanımı için uygunluk sağlarken aynı zamanda dosyalarınızı uygun bir biçimde tasnif etmenize de olanak *sağlayacaktır.

*Ofisinizdeki karışıklığın önüne geçecek olan geniş mavi klasörler, ofisinizi şık bir görünüme kavuşturacaktır.

*Önemli dosyalarınızın gruplanmasını sağlayacaktır.

*Dosya muhafaza ve uzun süreli koruma işlemleriniz için geniş klasörü kullanmanız fayda sağlayacaktır.

Teknik Özellikler ve DetaylarÜrün hakkında daha detaylı bir fikir sahibi olmak isteyenler için aşağıda ürünün teknik özellikleri mevcuttur.*Geniş çakmalı klasör yapısı ile hasarsız korunum

*Sert plastik kapak

*Paslanmaz çelik mekanizması

*Dört farklı renk seçeneği

*Geniş klasör özelliği

Noki Hakkında Bilmeniz GerekenlerNoki, ofis ve kırtasiye dünyasının araç ve gereçlerini tasarlayan ve bunu müşterilerine titizlikle sunan bir marka olmak üzere 25 senedir kaliteli çalışmaları ile müşterileri tarafından severek tercih edilmektedir. İş yaşantısında dosya muhafaza işlemlerinin önem taşıdığı durumlarda sık sık tercih edilen Noki, müşterileri için özel ofis ve kırtasiye ürünlerinin satışlarını yapmaktadır. 25 yıllık deneyimini binlerce ürünü ile birleştiren Noki, birçok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Satış destek ekibi ve teslimat kalite güvencesi ile yıllardır tanınmakta olan marka, müşterilerine en kaliteli ofis ve kırtasiye ürünlerini sunmaktadır.